Yeni Trend: Emoji Yastıkları

26/01/2018 18:34 - Genel kategorisinde

Yeni Trend: Emoji Yastıkları

Gün geçmiyor ki emojiler hakkında yeni dedikodular, yeni ürünler ortaya çıkmasın! Daha önceden sözünü ettiğimiz emoji kıyafetlerinden sonra şimdide yeni trend emoji yastıkları oldu!

Artık sevgililer günü, anneler günü ve olası diğer günlerde sevdiklerimize alacağımız hediyelere yeni bir tanesi daha eklendi. Whatsapp’te gönderdiğimiz emojileri, sevdiklerimize hediye etmek istediğimizde onları çok mutlu edeceğimiz kesin. Sadece hediye etmek mi? Tabii ki hayır!

Sabah yatağınızı topladığınızda, eğer üzerini biraz boş gördüyseniz ve doldurmak gibi bir fikriniz varsa, emoji yastıkları yatağınızın üzerine kesinlikle çok yakışacaktır! Bu yastıklardan, anneme hediye etsem koltuklarına köşe yastığı yapar eminim. Mesajlaşırken elinden düşmeyen emojiler, yaslanırken sırtından ya da kucağından hiç çıkmaz. :)

En Çok Satılan Emoji Yastıkları

Emoji yastıkları, geçtiğimiz 14 şubat sevgililer gününde satış rekorları kırdı. Sevgililer birbirlerine en çok gözünden kalp fışkıran emojiyi hediye etti. İkinci sırada ise, mesajlaşırken de çok kullanılan, kalpli öpücük gönderen emoji. Sonrasında tabii ki en çok kullanılan diğer emojiler satış hacmini arttırdı.


Yeni yorum