Emoji Kıyafetlerine Yoğun İlgi

26/01/2018 18:18 - Genel kategorisinde

Emoji Kıyafetlerine Yoğun İlgi

Artık modanın kalbi emoji camiasında atıyor. Emojili kıyafetler son zamanlarda çok ilgi görüyor. Bunun böyle olduğunu Google arama motoru istatistiklerinden anlıyoruz.

Google en son tekstil ve giyim sektörüne ait bazı veriler paylaştı. Bu verilerde insanların aramalarında neleri giyinmek isteyip, neleri giyinmek istemediklerine dair bilgiler yer alıyor. Rapora göre insanlar artık, emoji kıyafetlerini yoğun olarak aratıp, bunları satın alıyor.

En Çok Aratılan: Emojili Pantolonlar

Yapılan aramalara göre, en çok aratılan emoji kıyafeti tipiyse emojili koşucu pantolon modeli. Her ne kadar ülkemizde emojili pantolonlar veya giyim ürünleri pek rağbet görmese de, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde çok seviliyor.

Türkiye’de emojili kıyafet satan, bildiğim bir mağaza ya da internet sitesi yok. Olduğunda sizlerle seve seve paylaşacağım. Şimdilik yok ama yakın zamanda Türkiye’de de emoji giyim furyası artacak ve insanların üzerinde göreceğiz.

Yurt dışında özellikle emojili pantolonlar, emojili gömlekler, emojili tişörtler, çoraplar ve aksesuar alanında (küpeler, kolyeler, yüzükler vd.) çok ilgi görmekte.

Daha önceden Emoji Aksesuarları (Yüzükler, Kolyeler, Saatler, Rozetler) başlıklı bir yazı yazmıştık. Bu gönderi de belki ilginizi çekebilir. Ayrıca Emojiler’in Resmi Tumblr hesabından da emoji kıyafetleri hakkında detaylı fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Emojiler’in daha fazla hayatımızda yer alması ümidiyle! :)


Yeni yorum